Tooted / Niitmine / Muruniidukid
Sorteeri:

MURUNIIDUKID

HUSQVARNA 54


Mudel 54 on tavapärane vastupidav trummel-käsiniiduk. Kergesti käsitsetav, vastupidav ja niidab suurepäraselt, mille poolest meie niidukid teiste seast silma paistavadki.
99 €
sis. KM 20%
LISAINFO

HUSQVARNA 540


Mudel 540 on käsiniiduk, milles on takistus ja müra minimaalne. See on praegu saadaval olevatest käsiniidukitest kõige vaiksem. Niidukile võib lisada ka koguja.
149 €
sis. KM 20%
LISAINFO

HUSQVARNA LC 141C


Lihtne, kerge käivitada ja peaaegu hooldusvaba muruniiduk väiksemate ja keerukamate aedade niitmiseks. Niidukit on lihtne käsitseda tänu mugavale käepidemele. Kangast kogumiskott mahutab kuni 50 l niitmisjääke. Tsentraalne niidukõrguse reguleerimine. Tänu madalale müratasemele ja otseste heitmete puudumisele sobib kasutamiseks tiheasustuses.
279 €
sis. KM 20%
LISAINFO

HUSQVARNA LC 140


Lihtsalt kasutatav muruniiduk, mis sobilikum väiksemasse aeda. Metallkorpus, muga pehme käepide, tsentraalne lõikekõrguse seadistamine ja kuullaagritega rattad.
299 €  269 €
sis. KM 20%
LISAINFO

HUSQVARNA LB 146


Kerge kaaluga ja lihtsalt kasutatav BioClip® lõikesüsteemiga muruniiduk. Vastupidav, müra summutav ja kergesti hooldatav ABS plastikust korpus. Mugav kokkukäiv käepide.
309 €
sis. KM 20%
LISAINFO

HUSQVARNA LC 140S


Veoga niiduk, mis sobilikum väiksemasse aeda. Metallkorpus, muga pehme käepide, tsentraalne lõikekõrguse seadistamine ja kuullaagritega rattad.
359 €
sis. KM 20%
LISAINFO

HUSQVARNA LC 153


Lükatav niiduk, laia ja tugeva terasest lõikekorpusega, pakkudes kahte erinevat niitmissüsteemi: kogumist või BioClip peenestamist. Suured tagumised rattad mugavamaks manööverdamiseks ja eriti mahukas koguja.
369 €
sis. KM 20%
LISAINFO

HUSQVARNA LC 247


Mugav ja lihtsalt kasutatav lükatav muruniiduk, millel on esmaklassilised lõikeomadused ja tippklassi kogumisfunktsioon. Vastupidava komposiitkorpuse ja taha väljaviskega, mugavalt eemaldatava kogumiskoti ja lihtsalt reguleeritava lõikekõrguse reguleerimisega muruniiduk.
399 €  359 €
sis. KM 20%
LISAINFO

HUSQVARNA LC 247S


Iseliikuv lükatav niiduk lihtsaks ja mugavaks niitmiseks ning ideaalse muru saavutamiseks. Ergonoomiline käepide, lihtsalt reguleeritav lõikekõrgus ja tolmukaitse, samuti korrosioonikindel komposiitkorpus.
449 €
sis. KM 20%
LISAINFO

HUSQVARNA LC 141Li


Sobilik muruniiduk niitmaks väiksemaid ja keerukamaid aedu. Kerge kaal ja kompaktne disain pakub lihtsat ja mugavat manööverdust ka keerukates oludes. Sõltuvalt tingimustest, võimaldab niita ühe laadimisega kuni 400 m2. Niidukile sobivad kõik Husqvarna BLi akud. Aku ja laadija ei kuulu komplekti!
459 €
sis. KM 20%
LISAINFO

HUSQVARNA LB 155S


Vastupidav kahesüsteemne muruniiduk. Võimalik valida külgväljaviske või BioClip® (peenestus) funktsiooni vahel. Esirattavedu ning tagumised suured rattad tagavad suurepärase manööverdusvõime. Lisamugavust annavad pehmed käepidemed ning kuullaagritel rattad. Transportimist ja hoiustamist lihtsustab kokkukäiv käepide.
469 €
sis. KM 20%
LISAINFO

HUSQVARNA LB 348V


LB 348V on tagarattaveoga muruniiduk, millega saavutate tänu multsimisterale ja lõikekorpuse ehitusele fantastilise niitmistulemuse ja muru. Masinal on alternatiivse niitmismeetodina saadaval ka külgväljavise. AutoWalk™ 2 kindlustab ergonoomilise ja mugava kiiruse muutmise. See hõlbustab niidukiga objektide ümber manööverdamist ning samal ajal kiiruseregulaatori kasutamist. LB 348V on vastupidava konstruktsiooniga, mis kestab aastaid.
499 €  451 €
sis. KM 20%
LISAINFO

HUSQVARNA LC 247SP


Iseliikuv, automaatse õhuklapiga, mis hõlbustab kasutamist. See komposiitkorpusega mugav veoga muruniiduk tagab esmaklassilise lõiketulemuse, ühendades traditsioonilise niitmise kaasaegsete materjalide ja tehnoloogia eelistega.
499 €
sis. KM 20%
LISAINFO

HUSQVARNA LC 141VLi


Sobilik muruniiduk niitmaks väiksemaid ja keerukamaid aedu. Kerge kaal ja kompaktne disain pakub lihtsat ja mugavat manööverdust ka keerukates oludes. Sõltuvalt tingimustest, võimaldab niita ühe laadimisega kuni 400 m2. Niidukile sobivad Husqvarna BLi20, BLi200,BLi300akud. Aku ja laadija ei kuulu komplekti!
519 €
sis. KM 20%
LISAINFO

HUSQVARNA LC 348V Classic


LC 348V on tagarattaveoga muruniiduk, millega saavutate tänu AFTechTM-i tehnoloogiale fantastilise niitmistulemuse ja muru: lõiketera tekitab pöörlemisel ülespoole suunatud õhuvoo. Õhuvoog tõstab muru üles ning võimaldab saavutada ühtlase niitmistulemuse. Seejärel juhib õhuvoog murulibled läbi kanali kogujasse. Selle protsessi käigus täitub koguja äärmiselt efektiivselt, võimaldades teil kauem ilma pausi tegemata töötada. LC 348V on vastupidava konstruktsiooniga, mis kestab aastaid. AutoWalk™ 2 kindlustab ergonoomilise ja mugava kiiruse muutmise.
539 €  491 €
sis. KM 20%
LISAINFO

HUSQVARNA LC 253S


Edasiveoga muruniiduk keskmise suurusega murupindadele. Vastupidav, korrosioonivastase töötlusega lõikekorpus ning alumiiniumist kummikattega rattad tagavad madala kaalu, töökindel ja võimas mootor kindlustavad parima tööjõudluse. Mugav kokkukäiv käepide ning lihtne niidukõrguse reguleerimine muudavad kasutamise väga mugavaks. Kogumistera minimeerib niidujääkide sattumist murule tagades puhta professionaalse lõpptulemuse.
549 €
sis. KM 20%
LISAINFO

HUSQVARNA LC 347V 2017-


Mugav ning vastupidav niiduk nutikate lahendustega. Kokkupandav käepide, muudetav liikumiskiirus, lihtne niidukõrguse reguleerimine vähendavad töökoormust. Esmaklassiline kogumistulemus tagab, et teie muru oleks alati perfektne ja vaba niitmisjääkidest.
549 €  502 €
sis. KM 20%
LISAINFO

HUSQVARNA LC 353V


Võimas muruniiduk mugava muudetava edasiveokiirusega. Kerge kaal, korrosioonivastane korpuse töötlus ja alumiiniumist rattad. Nutikad lahendused nagu näiteks kokkukäiv käepide ja lihtne lõikekõrguse reguleerimine annavad lisamugavust. Kogumiskott, mis hoiab tolmu endas ning takistab selle lendumist kasutajale ning kogumistera, mis minimeerib niidujääkide sattumist murule tagades puhtama lõpptulemuse.
579 €  526 €
sis. KM 20%
LISAINFO

HUSQVARNA LC 353V Classic


Suurepärase niidu- ja kogumistulemusega muruniiduk. Tänu unikaalsele AFTech™ tehnoloogiale, on koguja täituvus maksimaalne, tänu millele ei pea kogujat tihti tühjendama. Stantsitud niidukorpus teeb niiduki väga vastupidavaks. Mugavust lisab ka AutoWalk™ 2 , tänu millele on edasiveo kiiruse muutmine lihtne ja mugav.
599 €  546 €
sis. KM 20%
LISAINFO

HUSQVARNA LC 356V


Vastupidav ning väga efektiivne kogujaga muruniiduk suuremasse aeda. Tugev terasest stantsitud korpus ning kergesti käivituv OHV mootor. Tänu TwinControl veosüsteemile on manööverdamine mugav ning lihtne. LC-356 seeria niidukid on varustatud kolme lõikemeetodiga- multsimine, külgväljavise või kogumine.
599 €  543 €
sis. KM 20%
LISAINFO

HUSQVARNA LC347VI 2017-


Võimas ja vastupidav muruniiduk komposiitmaterjalist korpusega ja võimsa mootoriga. Unikaalne InStart funktsioon – niiduk käivitub lihtsalt terapiduri hoovast tõmmates ning seiskub hoova lahtilaskmisel. Mugavad kokkukäivad käepidemed. Muudetav edasiveokiirus, kogumistera minimeerib niidujääkide sattumist murule tagades puhtama lõpptulemuse.
629 €  582 €
sis. KM 20%
LISAINFO

HUSQVARNA LC 348VI Classic


LC 348VI on lükatav muruniiduk, millega saavutate tänu AFTechTM-i tehnoloogiale fantastilise niitmistulemuse ja muru: lõiketera tekitab pöörlemisel ülespoole suunatud õhuvoo. Õhuvoog tõstab muru üles ning võimaldab saavutada ühtlase niitmistulemuse. Seejärel juhib õhuvoog murulibled läbi kanali kogujasse. Selle protsessi käigus täitub koguja äärmiselt efektiivselt, võimaldades teil kauem ilma pausi tegemata töötada. LC 348VI on vastupidava konstruktsiooniga, mis kestab aastaid. AutoWalk™ 2 kindlustab ergonoomilise ja mugava kiiruse muutmise.
669 €  621 €
sis. KM 20%
LISAINFO

HUSQVARNA LC 356VB


Vastupidav ning väga efektiivne kogujaga muruniiduk suuremasse aeda. Tugev terasest stantsitud korpus ning kergesti käivituv OHV mootor. Tänu TwinControl veosüsteemile on manööverdamine mugav ning lihtne. LC-56 seeria niidukid on varustatud kolme lõikemeetodiga- multsimine, külgväljavise või kogumine. Niidukil on terasidur , mis võimaldab peatada lõiketera mootorit seiskamata. See on mugav lahendus kruusatee ületamiseks või koguja tühjendamiseks.
715 €  656 €
sis. KM 20%
LISAINFO

HUSQVARNA LC 353VI Classic


Suurepärase niidu- ja kogumistulemusega muruniiduk. Tänu unikaalsele AFTech™ tehnoloogiale, on koguja täituvus maksimaalne, tänu millele ei pea kogujat tihti tühjendama. Stantsitud niidukorpus teeb niiduki väga vastupidavaks. Mugavust lisab ka AutoWalk™ 2 , tänu millele on edasiveo kiiruse muutmine lihtne ja mugav.
749 €  695 €
sis. KM 20%
LISAINFO

HUSQVARNA LC 356 AWD


Neljarattaveoline, võimsalt efektiivne ja suurepärase jõudlusega. See Husqvarna uusim muruniiduk on ka kõige keerulisemate ja nõudlikemate aedade niitmiseks sobivalt varustatud. Intuitiivne kiirusekontroll ja neljarattavedu, et mure järskude kallakute ja muude harvem hallatavate alade pärast jääks minevikku. Suur lõikekiirus, lai lõikeraadius ja 3 lõikemeetodit on vaid mõned olulised omadused.
825 €  769 €
sis. KM 20%
LISAINFO

HUSQVARNA GX 560


Bensiinimootoriga hõljukniiduk, millega on mugav niita ja manööverdada ka raskemates oludes. Varustatud spetsiaalse mootoriga, millega võib niita kallakuid kuni 45°.
825 €
sis. KM 20%
LISAINFO

HUSQVARNA LB 448S


Tihedamaks kasutamiseks mõeldud valualumiiniumist korpusega muruniiduk. Mugavust lisavad edasivedu ning küljepeale pööratav käepide. Vastupidav Honda GCV mootor tagab lihtsa ja mugava käivituse.
849 €
sis. KM 20%
LISAINFO

HUSQVARNA LC 451S


See kerge lükatav niiduk sobib ideaalselt spordiklubidele, maaomanikele ja professionaalidele, kes vajavad kompaktset lahendust. Vastupidavatest profiklassi komponentidest valmistatud niidukil on palju mugavust ja kasutuslihtsust parandavaid omadusi.
899 €
sis. KM 20%
LISAINFO

HUSQVARNA LC 551SP


Kerge ja kompaktne, kuid siiski tugev veoga muruniiduk võimsa mootori, suure kütusepaagi ja alumiiniumvelgedel kummirehvidega. Ideaalne valik professionaalidele, kes vajavad taskukohast kvaliteeti koos töökindluse, vastupidavuse ja silmapaistvate tulemustega.
999 €
sis. KM 20%
LISAINFO

HUSQVARNA LB 553S


M 53S Pro on jõuline BioClip® süsteemiga esirattaveoga masin, mis on loodud professionaalseks kasutamiseks rasketes tingimustes. Niiduki disain on loodud kasutajat arvestades võimalikult ergonoomiline ja parimaid töötulemusi pakkuv ka märjal murul. Muruniiduki käepide ja juhtmehhanism on varustatud tõhusa vibratsioonisummutussüsteemiga; tsentraalselt reguleeritav käepide on vedrumehhanismiga, muutes niitmiskõrguse reguleerimise võimalikult lihtsaks. Kerged topeltkuullaagritega kummikattega alumiiniumrattad. Niidukil on kergkäivitusega 5,5-hobujõuline Honda OHC mootor ja 53 cm niidulaius.
999 €
sis. KM 20%
LISAINFO

HUSQVARNA LC 451V


Kompaktne, vastupidav ja töökindel muruniiduk kodukasutajale. Suurepärane lõike- ja kogumistulemus, mugavad käepärased juhikud ja ergonoomiline kokkukäiv käepide. Alumiiniumist lõikekorpus tagab kerge kaalu, muudetav edasiveokiirus tagab mugava kiiruse kontrolli vastavalt vajadusele ja muru seisukorrale ning muudab töö vähem väsitavaks ja nauditavaks.
1049 €
sis. KM 20%
LISAINFO

HUSQVARNA LC 551VBP


Kergekaaluline ning võimas muruniiduk professionaalseks kasutuseks. Suur kütusepaak, muudetav edasiveokiirus, terasidur ning alumiiniumist kummikattega rattad annavad sellele niidukile kõik, mida vajab professionaal oma töös. Vastupidavust lisab alumiiniumsulamist korpus ning korpusekaitse.
1399 €
sis. KM 20%
LISAINFO